درباره‌ی دبیرستان هراتی

دبیرستان ماندگار و نمونه دولتی هراتی، از دبیرستان‌های قدیمی و برتر شهر اصفهان است که بیش از نیم قرن پیش به همت و سرمایه‌ی محمد شیخ‌زاده هراتی یزدی تأسیس شد. دبیرستان هراتی، در خیابان کمال اسماعیل حد فاصل پل فردوسی و پل خواجو در زمینی بالغ بر 7850 مترمربع ساخته شده است. ساختمان این دبیرستان در فهرست آثار ملی استان ثبت شده است. دبیرستان هراتی از ابتدای تاسیس تاکنون، مدیرانی داشته است؛ در حال حاضر مدیریت دبیرستان شیخ زاده هراتی، جناب آقای محمد‌علی پوربافرانی هستند.

فعالیت‌های دبیرستان هراتی در دوران قرنطینه‌ی کرونا

دبیرستان هراتی در شرایط قرنطینه‌ی کرونا نیز فعالیت آموزشی خود را همچنان ادامه داده است و در زمان قرنطینه‌ی کرونا اکثر کلاس‌های دبیرستان، بر بستر پلتفرم اسکای روم و بصورت وبینار آنلاین برگزار می‌شدند.
پلتفرم وبینار اسکای روم دبیرستان هراتی
فعالیت‌ها و مسابقات

بیش از 70 سال...

دبیرستان ماندگار هراتی، یکی از قدیمی‌ترین دبیرستان‌های اصفهان است که در سال 1333 تاسیس شده است. ساختمان دبیرستان به ثبت ملی رسیده است و همچنان به‌عنوان یکی از برترین دبیرستان‌های اصفهان شناخته می‌شود. هر ساله تعداد زیادی از دانش‌آموزان در آزمون ورودی دبیرستان‌های نمونه دولتی برای حضور در دبیرستان هراتی شرکت می‌کنند و برترین دانش‌آموزان پذیرفته می‌شوند.

پذیرش و ثبت‌نام در دبیرستان هراتی

برای ثبت‌نام در دبیرستان هراتی، می‌بایست در هنگام تحصیل در پایه‌ی نهم، در آزمون ورودی دبیرستان‌های نمونه دولتی ثبت‌نام کنید و در بخش انتخاب دبیرستان نمونه دولتی، دبیرستان هراتی را انتخاب کنید. آزمون معمولا در تابستان برگزار می‌شود و نتیجه‌ی پذیرش یا عدم پذیرش اعلام می‌گردد.
امتحانات با رعایت پروتکل‌ها
انجمن، بهمن 1401
آقا رشید در دبیرستان هراتی