برنامه‌ی هفتگی 1402-1401

ضمن عرض تبریک شروع سال تحصیلی جدید، اطلاع‌رسانی‌ها و برنامه‌های هفتگی سال 1402-1401 دانش‌آموزان در این صفحه قرار می‌گیرد.

برنامه‌ی هفتگی سال 1402-1401

جهت دانلود برنامه‌های هفتگی دانش‌آموزان پایه‌ی دهم، یازدهم و دوازدهم در سال تحصیلی 1402-1401 از وبسایت دبیرستان هراتی، روی دو دکمه‌ی زیر کلیک کنید تا فایل‌های PDF مربوط به برنامه‌ی هفتگی را دانلود کنید. لینک "برنامه‌ی کامل"، برنامه‌ی تمامی کلاس‌ها و پایه‌ها در یک صفحه است و لینک "برنامه‌ی هر کلاس" شامل برنامه‌های کلاسی بصورت مجزا برای هر کلاس خاص از هر پایه و رشته می‌باشد:

ویدیوهای آموزشی آلا

مجموعه ویدیوهای آموزشی دروس دهم، یازدهم و دوازدهم سایت آلا در لینک قرار گرفته است و می‌توانید جهت آموزش بیشتر به این لینک مراجعه کنید:

اطلاع‌رسانی‌ها

اطلاع‌رسانی‌ها از طریق وبسایت دبیرستان ماندگار و نمونه دولتی هراتی و اپلیکیشن ایتا به اطلاع شما خواهد رسید. در صورت تمایل می‌توانید این اپلیکیشن را نصب کرده و سپس روی لینک زیر جهت عضویت کلیک کنید:

اطلاع‌رسانی‌های مهم دبیرستان هراتی، در سایت دبیرستان به آدرس www.haratischool.ir برای شما قرار خواهد گرفت و می‌توانید از لینک زیر، تمامی اطلاع‌رسانی‌ها را مشاهده کنید. فراموش نکنید که فعال‌سازی نوتیفیکیشن‌ها را انجام دهید تا پیام‌ها را در همان لحظه‌ی انتشار، روی موبایل خود دریافت کنید. مشاهده‌ی اطلاع‌رسانی‌ها: