تبریک آغاز سال تحصیلی 1402-1401 دبیرستان ماندگار و نمونه دولتی هراتی و هفته‌ی دفاع مقدس

تبریک آغاز سال تحصیلی جدید 1402-1401 و هفته‌ی دفاع مقدس

پیام تبریک آغاز سال تحصیلی جدید مدیریت دبیرستان هراتی

🌼🍃🌸🍃🌺🍃🌸🍃🌼
🍃🌺🍃🌸🍃🌺
🌺🍃🌸
به نام خداوند جان و خرد

به نام خداوندی که قلم را آفرید و آن را شایسته سوگند خویش قرار داد، به نام یگانه آفریدگاری که انسان را به زیور «اندیشه» و «تفکر» آراست و او را امانتدار این ودیعه الهی قرار داد و با سلام و درود به اصحاب فکر و فرهنگ و پیشتازان علم و معرفت.

بار دیگر فصل روشن «مهر» از راه می رسد و صحیفه نورانی معرفت با سرانگشت تکاپو ورق می‌خورد و دروازه های آسمانی بینش و دانایی به روی صدها هزار دانش پژوه آغوش می‌گشایند.

همان گونه که فروردین نوید بخش حیات مجدد طبیعت است، مهر ماه یادآور شور و شعف و جوشش و کوشش آموزندگان دانش و پرورندگان بینش است.

آغاز سال تحصیلی جدید را به معلمین پرتلاش و دانش آموزان خلاق و آینده ساز کشور تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم.

با امید به اینکه تقارن آغاز بهار تعلیم و تربیت، هفته دفاع مقدس و همچنین ایام پایانی ماه صفر (رحلت حضرت رسول اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع)) نقطه عطفی باشد در راستای پیوند علم و ایمان تا به فضل الهی و ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) بتوانیم قله های رفیع بهروزی و پیروزی و کامیابی را فتح نماییم و با گام های مصمم و استوار، ایران جاویدان را سرافراز و سربلند سازیم.

مدیریت دبیرستان ماندگار ونمونه دولتی هراتی
🌺🍃🌸
🍃🌺🍃🌸🍃🌺
🌼🍃🌸🍃🌺🍃🌸🍃🌼

نکاتی در خصوص کلاس‌های حضوری

فرا رسیدن ایام رحلت جانگداز اسوه تمام فضاءل انسانی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت آفتاب هشتم امامت مایه برکت و افتخار کشورمان حضرت رضا (ع) را به محضر کلیه شیعیان بالاخص دانش آموزان و اولیا عزیز دبیرستان ماندگار هراتی تسلیت عرض می نماییم.

با عنایت به شروع سال تحصیلی به صورت حضوری، پس از دو سال دوری دانش آموزان از فضای مدرسه، نظر دانش آموزان و اولیا محترم را به موارد ذیل معطوف می‌دارد؛

  1. استفاده از لباس متعارف (پیراهن آستین بلند و شلوار پارچه‌ای) مورد انتظار است.
  2. در خصوص وضعیت ظاهر و اصلاح موی سر نیز انتظار رعایت ارزش‌ها و نرم جامعه مورد نظر است. استفاده از برخی مدل‌های غربی و یا موی بسیار بلند و بستن با کش و … ممنوع است و خلاف شئونات مدرسه است.
  3. به استناد بخشنامه اداره آموزش و پرورش همراه داشتن تلفن همراه در ایام حضور دانش آموزان اکیدا ممنوع است. در صورت مشاهده موبایل ضمن ضبط و ارجاع آن به حراست اداره در نمره انضباط دانش آموز خاطی لحاظ خواهد شد.
  4. اولیا محترم در نظر داشته باشند برنامه صبحگاه جز برنامه آموزشی مدرسه است و حضور به موقع دانش آموز (راس ساعت ۷/۴۰) الزامی است. بدیهی است عدم حضور در مراسم مذکور به منزله عدم رعایت مقررات آموزشگاه است.

اطلاع‌رسانی‌های سال 1402-1401 از طریق وبسایت دبیرستان هراتی

اطلاع‌رسانی‌ها، برنامه‌های هفتگی و سایر موارد مربوطه، از طریق لینک زیر از وبسایت دبیرستان هراتی اصفهان، در دسترس می‌باشد:

دانش‌آموزان عزیز و خانواده‌های گرامی، لطفا به جهت بررسی اطلاع‌رسانی‌های جدید هر چند روز یکبار به لینک بالا مراجعه فرمایید.
باتشکر از شما عزیزان و با آرزوی سالی سرشار از برکت و موفقیت.

مطالب و اخبار دیگر وبلاگ دبیرستان هراتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *